אינך מחובר לאתר. כניסה

עלות אחזקת רכב חודשית אמיתית לכל סוגי הרכבים

ביטוחים,רישוי, דלק, ירידת ערך, אחזקה ומימון
יצרן  
דגם  
תיבת הילוכים
יצרן  
דגם  
תיבת הילוכים
שנה

עלות קניית הרכבים אינה העלות המשמעותית ביותר עבור קונה רכב, חדש או יד שנייה. לעיתים עלות הבעלות הכוללת של מכונית חדשה עם נתוני צריכת דלק מצויינים, תהיה נמוכה מזו של רכב יד שניה שצריכת הדלק שלו אינה טובה. במקרים אחרים, רכב יד שנייה, עם קילומטרז' סביר, יכול להיות זול משמעותית מרכב דומה חדש. השוואת עלות הבעלות הכוללת של המכוניות תתן את התמונה הרלוונטית ביותר לרוכש אוטו חדש או  יד שנייה.

אתה מתחבט בין כמה מכוניות? לא בטוח אם כדאי לך לרכוש אוטו חדש או יד שנייה? שמעת על תוכניות ליסינג פרטי ואינך יודע בדיוק מה זה? ובעיקר - אף פעם לא לכולת לדעת בכמה באמת מסתכמות העלויות החודשיות של האוטו שלך ואו של המכוניות שבאות בחשבון מבחינתך כאוטו הבא שלך?

CARCOST מאפשרת לך בפעם הראשונה להבין כמה באמת עולה לך להיות בעלים של מכוניות בישראל.

תחשיבי קארקוסט מסכמים עבורך בצורה ברורה את כל העלויות, מחלקים אותם לעלות בעלות חודשית ומאפשרים לך לבצע השוואות בין מכוניות.

קארקוסט מדרגת את המכוניות הזולות בכל קטגוריית רכב, מבחינת עלות הבעלות החודשית  בכתר זהב, כסף וארד. אתה יכול לחפש את הרכב המתאים לך  ע"י סינון לפי קטגורייה, שנתון, עלות קארקוסט חודשית ועוד.

אתה מוזמן להתייעץ איתנו במייל או בטלפון. נשמח לייעץ לך ולהפנות אליך ספקי רכב, מימון, טרייד אין וביטוח שיש להם מכוניות המתאימות לצרכיך.

Get Adobe Flash player
הלוואה לרכישת רכב
Get Adobe Flash player
banner sub lease