אודותנו

ייחודיות האתר \ הרעיון העסקי

לקנות מהיבואן - עשרות אלפי רוכשי רכב הבינו שאין סיבה לשלם אלפי ועשרות אלפי ₪ בשביל לקבל את אותו מוצר. העובדה שהרכב ירשם יד שניה 0 ק"מ, אינה מצדיקה להוציא "בהתנדבות" סכומי עתק. ביחד עם לקוחותינו אנחנו מובילים מהפכת מחירים בתחום הרכב בישראל.

ניהול מו"מ - בכל רגע נתון יש חברה אחת מתוך 7 החברות הגדולות שיש לה את המחיר הכי נמוך לכל רכב. אנחנו מנהלים מו"מ עם החברות הללו כל הזמן. אנחנו "הרכישה הקבוצתית חברתית" שלך. ביחד אנו מורידים את מחירי הרכב בישראל באחוזים ניכרים.

כוח קניה - יש לנו אלפי לקוחות בשנה שרוכשים דרכינו כלי רכב. זה כוח קניה גדול מאוד שמאפשר לנו להגיע למחירים הנמוכים בישראל.

מגוון ומידע - באתר ניתן למצוא מגוון הולך וגדל של כלי רכב. לכל רכב ניתן למצוא מפרט רכב, צבעים תוספות ואביזרים.

תו אמון הציבור

תו אמון הציבור

CARCOST מחויבת לכללי ארגון "אמון הציבור", המבטאים סטנדרטים גבוהים של אמת והגינות בפרסום, גילוי נאות ושקיפות מידע, שירות נאות ואחריות למוצר, הגינות בעריכת חוזים ובקיומם, שמירה על פרטיות וכיבוד החוק. ארגון אמון הציבור (מלכ"ר-חברה לתועלת הציבור) הוא ארגון חברתי שהוקם במטרה לקדם הגינות בהתנהלותם של עסקים ומוסדות ציבוריים בישראל בכלים מקצועיים מגוונים.

לא כל עסק יכול להיות עסק המחויב לכללי אמון הציבור. אך ורק עסקים אשר על פניו נמצאו ע"י אמון הציבור כמי שעומדים בכללי הארגון, רשאים להגיש את מועמדותם לקבלת התו. בשלב המועמדות נבחנים כל ממשקיו הצרכניים של העסק בהתאם לדרישות הדין וכללי אמון הציבור, והעסק מתחייב לתקן את כל הליקויים אשר אותרו בהליך זה. במידה והליך זה מסתיים בהצלחה, רשאי עסק להתחייב לכללי אמון הציבור. תו אמון הציבור מסמן לצרכנים עם מי כדאי לעשות עסקים. תו ארגון אמון הוא הצהרה של העסק כלפי הציבור כי הוא מחויב לכללי ההגינות, האמינות והשקיפות שקבע ארגון אמון הציבור, וכי הוא נתון להליך בקרה של אמון הציבור על ממשקיו הצרכניים (בתשלום) וכי הוא מתחייב לתקן ליקויים שיימצאו בהתנהלותו וליישב מחלוקות עובדתיות עם לקוחותיו.

לקוחות אשר טיפול העסק בהם אינו לשביעות רצונם מוזמנים לפנות למוקד התלונות של אמון הציבור. מידע על אופן הגשת התלונה, על הכללים אליהם התחייבנו וכן מידע נוסף על פעילותו של ארגון אמון הציבור תוכלו למצוא באתר הארגון: www.emun.org

הכרה של עמותות וגופי ממשל

אנו מודים לרשות לפיתוח ירושלים - לאחר קבלת אישור המדען הראשי ואישורים נוספים אחרים, זכתה החברה בהכרה ובתמיכה של הרשות לפיתוח ירושלים לחברות היי טק.

אנו מודים למשרד הכלכלה - לאחר בדיקות וקבלת האישורים הדרושים, נקבע שהחברה עמדה בקריטריונים לקבלת תמיכה ממשרד הכלכלה.

משרד הכלכלה ולשכת המדען הראשי הרשות לפיתוח ירושלים

פרטי קשר

CARCOST
סייט יעילות במיחשוב בע"מ
ח.פ. 514580109

טלפון: 077-50-66-126
פקס: 03-72-55-785
מייל: [email protected]
מען למכתבים: ת.ד. 79 הר אדר 9083600
אצלנו כל פרטי הקשר גלויים ונמצאים לשימושך.

לקוחות ממליצים

אנו עושים מאמצים גדולים על מנת שלקוחותינו יהיו מרוצים. רבים מהם מצאו לנכון להודות לנו. חלק מתודות והמלצות אלה העלינו לאתר.

המלצות