קניית רכב חדש מליסינג 2023, 0 ק"מ מליסינג - מה זה, והאם זה כדאי?

מחפשים רכב חדש? שמעת על רכישת רכב 2023 ב-0 ק"מ מליסינג או מפרטי? יונדאי, טויוטה, שברולט, סקודה, קיה ויצרני רכב רבים נוספים? ההערכות הן שכבר ב 2017 נמכרו כבר כ 40,000 כלי רכב בשיטת - "רכב חדש-0 ק"מ מליסינג". ברכישת רכבים אלה ניתן לקבל הנחות עד 35% ועד 100% מימון. האם זה כדאי? מה התוכניות המוצעות? האם זה מתאים לך?

מאת: דני שמואלי | נכתב ביום שישי 26 ינואר 2018

איך מכוניות 0 ק"מ נמכרות בהנחות כל כך גדולות?

יותר ממחצית מכלי הרכב הנרכשים בישראל נרכשים על ידי חברות הליסינג. כוח המיקוח של חברות הליסינג מול יבואניות הרכב עלה, ההנחות גדלו באופן ניכר ומבצעי רכב חדש שהן מציעות אטרקטיביים ביותר. גם חוזקו של השקל בשנים האחרונות הגדיל את ריווחיות יבואניות הרכב ואת יכולתם לתת הנחות גדולות לחברות הליסינג.

איך לקוח פרטי יכול ליהנות ולהוזיל את עלות רכישת מכוניתו החדשה באלפי ועשרות אלפי ש"ח ? ב CARCOST מאמינים ביצירת תחרות בשוק הרכב. CARCOST מוכרים ללקוחותיהם אלפי מכוניות בשנה. כוח הקניה הזה "מנוצל" על מנת לנהל מו"מ יום יומי מול חברות הליסינג המובילות. כך מצליחה  CARCOST להגיע למחירים הטובים בישראל. צריך להבין שבכל נקודת זמן יש לחברת ליסינג אחת את המחיר הטוב ביותר לרכב ספציפי. הסיבות מגוונות - קניית כמות גדולה, קנייה ביום ששער המטבע נוח, יחסים אישיים ועיסקיים מיוחדים ועוד. לא משנה מה הסיבה, התוצאה היא שתמיד לחברה אחת יהיה מחיר טוב יותר מלאחרות. המשימה שלנו היא להגיע לכל רכב בחברה הרלוונטית ולהעלות לאתר רכב חדש 0 קילומטר במבצע.

האם מדובר על מכוניות חדשות ותקינות או שיש כאן קאטצ'?

המכוניות חדשות לחלוטין "מהניילונים". מפרט המכוניות זהה לחלוטין למפרט היבואן למעט במקרים נדירים. 

לקוחות רבים שואלים האם המכוניות "ישנות" או "פגועות" וכד'. התשובה חדה וברורה - לא. מכוניות 0 ק"מ מליסינג הן אותן מכוניות הנמכרות אצל היבואן. היבואן מקבל אוניה עם מכוניות מעת לעת ומוכר אותן באופן שוטף ורציף לחברות הליסינג כמו ליצבור הכללי. מכוניות שלא נמכרו במשך 12 חודש צריכות לעבור תהליך  "גיול". מכוניות אלה נמכרות בדרך כלל (גם ב - CARCOST)  כ 0 ק"מ מפרטי ולא על ידי חברות הליסינג.

למה זה כדאי? הרי במכירה צריך להוריד מהמחירון?

רוב הציבור לא מודע לכך שההוצאה הגדולה ביותר ברכישת רכב היא לא הביטוחים ולא הטיפולים. ההוצאה הגדולה ביותר ברכישת רכב היא - ירידת הערך. אמנם זו לא הוצאה המורגשת בכיס מידי חודש, אבל היא מתבטאת בסכומים משמעותיים מידי חודש. כאשר לקוח רוכש רכב חדש בהנחה משמעותית הוא למעשה מקטין דרמטית את ההוצאה הזו. 

לפי מחירון לוי יצחק בעת מכירת רכב שנרכש כ 0 ק"מ, על הלקוח להפחית 14% ממחיר המחירון. לטעמנו בפועל ההפחתות נמוכות הרבה יותר. הקונים והציבור בכלל מבינים שהמכוניות הללו הן מכוניות פרטיות ככל מכונית אחרת וכל "חטאן" הוא רישומי בלבד. בכל מקרה כאשר בוחנים את הכדאיות לרכישת מכונית 0 ק"מ צריך לעשות את החישוב הבא ונסביר בדוגמא  -

נניח שהחלטת לרכוש רנו גרנד קופה. ההנחה במכונית זו היא כמעט 22,000 ש"ח. עלות המכונית לפני רישוי ב CARCOST  תהיה 110,150 ש"ח. המחיר אצל היבואן - 131,990 ש"ח.

נניח שתבחר\י למכור את המכונית לאחר 3-4 שנים. מחיר המחירון יהיה כ 76,000 ש"ח. גם אם אחוזי ההפחתה לא יופחתו במהלך השנים, הפחתה של 14% תהיה כ - 10,000 ש"ח. סכום זה מהוון ליום הקניה (ערך נוכחי - מה השווי שלו היום) יהיה כ 7,500 ש"ח - 8,000 ש"ח.  כלומר סכום ההנחה בדוגמה זו הוא פי 3 מההפחתה בעת המכירה. ניתן למצוא הנחות גדולות אף יותר (ההנחה על קיה פורטה 0 ק"מ היא יותר מ 30,000 ש"ח ובסיטרואן ברלינגו 0 ק"מ מעל 40,000 ש"ח). לפי ההסבר הזה אפשר להבין שגם כשההנחה תהיה בסך של 13,000 ש"ח בלבד, העיסקה תהיה כדאית הרבה יותר מקנייה במחיר מלא אצל היבואן.

להלן מספר דוגמאות למבצעי רכב חדש מהאתר שלנו:

 מה לגבי מימון?

אופציות המימון לרכב חדש מגוונות מבחינת מבנה המימון ואורך תקופת המימון. גם הריביות באופן יחסי נמוכות ואטרקטיביות. ניתן לקבל מימון בנקאי לרכב חדש בדרך כלל בריביות של פריים+ 0.5%-1%. עלות הפריים כיום היא 1.6%, כך שעלות המימון הכוללת תנוע בין 2%-3% לשנה. באתר CARCOST ניתן לקבל אשראי באון ליין עד 100% ממחיר הרכב ועד 100 תשלומים. האשראי ניתן ע"י חברת מימון חוץ בנקאי השייכת לחברת כרטיסי אשראי ואו מימון ישיר. עלויות המימון עד 72 תשלומים מעט יקרות מהעלויות הבנקאיות. העלות הנוספת של 0.5%-1% לערך תתבטא בעשרות שקלים בודדים לחודש. לקוחות רבים מעדיפים אופציה זו על מנת לא לנצל את האובליגו ולהשאיר את אפשרויות המימון הבנקאיות "ליום סגריר". יתרון נוסף הוא שבמימון דרך האתר ניתן לקבל הלוואות ל 5 שנים עם הלוואת בלון (השארת יתרה לתום התקופה) מבנה מימוני שיוצר תשלום חודשי נמוך במיוחד. בבנקים לא ניתן לקבל מימון כזה. בכל מקרה הלקוח צריך לשקול ולהחליט מה מסלול המימון המתאים עבורו.

כמה דוגמאות לרכישה במימון: 

איך זה עובד? איך רוכשים רכב? 

התהליך פשוט וקל. רוכשים שובר באתר או בטלפון (077-5066126) ומשם נציג אישי מלווה אותך לאורך תהליך הרכישה והמימון אם נדרש. הרכבימסר לך במגרש של אחת מחברות הליסינג המובילות בישראל. אם הרכב שבחרת נמצא במגרש חברת הליסינג, ניתן לקבל אותו בתוך ימים בודדים. אם הוא בנמל, האספקה תהיה בדרך כלל בתוך 14-21 יום. לעיתים (רחוקות יותר) הרכב עדיין לא נמצא בארץ. במקרים אלה האספקה תהיה לפי מועד הגעת הרכב לארץ + 14-21 יום.

קניית רכב מליסינג 

לאור העובדה כי מחירי הרכבים החדשים כיום הם גבוהים במיוחד, הרי שאנשים רבים עשויים לנטוש את חלומם לרכב חדש ולהתחיל לחפש דבר מה זול יותר, גם אם איכותי פחות. אך חשוב להבין כי קניית רכב מליסינג מאפשרת לכם כיום ליהנות מהרכבים החדישים, האיכותיים והשמורים ביותר, זאת במחירים ללא תחרות. חברת קארקוסט מעניקה לכם את האפשרות לרכישת רכב איכותי וחדש דרך אחת מחברות הליסינג המובילות כיום. אל דאגה, את המחיר הטוב ביותר אנו נאתר בעבורכם, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את הרכב הרצוי וליהנות מהמחיר הנוח והמשתלם ביותר.

קניית רכב מליסינג – הבחירה המשתלמת ביותר

קניית רכב מליסינג אינה חייבת להיות פעולה מורכבת ומסובכת אשר דורשת מכם לבצע השוואות מחירים רבות בין החברות השונות. כעת ניתן יהיה לפנות אל חברה אחת אשר מובילה בתחומה וליהנות מהרכבים האיכותיים והחדישים ביותר, זאת במחירים המשתלמים ביותר בשוק. חברתנו עובדת בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בשוק. דבר האומר למעשה כי אתם תוכלו להתפנק ברכב חלומותיכם במחיר הזול והמשתלם ביותר, זאת מבלי להשקיע מאמצים במשימה.

אמנם רבים מעדיפים את רכישת הרכב ישירות מהיבואן, אך בפועל חשוב להבין כי גם בחברות הליסינג השונות ניתן יהיה לרכוש רכב חדש 0 ק"מ אשר עוד לא זכה להכיר את הכבישים בארץ. קניית רכב מליסינג משמעותה הוזלה משמעותית במחיר, זאת מבלי להתפשר על איכות המוצר והשמישות של הרכב אותו אתם מעוניינים לרכוש.

במשך כל תקופת פעילות, חברת קארקוסט שמה דגש על אמינות השירות, מציאת הרכבים במחירים המשתלמים ביותר ושירות לקוחות אדיב המשולב ביחס חם וקשוב לכל לקוח. חברתנו תעמוד לרשותכם בכל, זאת לרבות המלצות על רכבים איכותיים אשר עונים בצורה מדויקת על כלל הצרכים שלכם, לרבות עמידה בתקציב מוגדר. צרו קשר כבר היום והבטיחו לעצמכם את הרכב החדש במחיר המשתלם מכל!

קניית רכב מליסינג השוואת מחירים

בעת קניית רכב מליסינג השוואת מחירים הינה משמעותית ולא ניתן יהיה לוותר עליה. למעשה, הדבר יהיה תקף לגבי כל רכישה שלכם, בין אם מכונת כביסה או ריהוט סלון שתמיד חלמתם עליו. כך גם בעת רכישת רכב, אין אדם אשר מעוניין לשלם יותר בשעה שיכול למצוא את אותו המוצר האיכותי במחירים נוחים ומשתלמים הרבה יותר. לרשותכם עומדת כעת חברת קארקוסט אשר תבחן בעבורכם את העניין לעומק ותאפשר לכם לאתר את הרכב המבוקש במחיר המשתלם ביותר בארץ, זאת אפילו בכמה עשרות אלפי שקלים זול יותר מאשר בעת הרכישה מהיבואן.

קניית רכב מליסינג השוואת מחירים - הקנייה הנוחה ביותר

רגע לפני שאתם בוחרים להתפשר על הרכב או על המחיר, המתינו רגע וזכרו כי קיימת דרך להשיג את הרכב עליו אתם חולמים מבלי להתפשר על המחיר ולשלם ביוקר. רבים כבר הבינו כי בעת קניית רכב מליסינג השוואת מחירים הינה קריטית. הרי כבר בחרתם לרכוש את הרכב במחיר המשתלם, למה לא להשקיע עוד קצת ולמצוא את הרכב במחיר הזול ביותר?

התשובה לשאלה זו טמונה בעובדה כי עריכה של השוואת מחירים פעמים רבות עשויה להיות מאתגרת ולגבות מכם זמן ומאמצים רבים. על כן, כעת ניתן יהיה לפנות אל חברתנו וליהנות משירות אמין ומקצועי אשר יאתר בעבורכם את הרכבים הזולים והחדישים ביותר, זאת מבלי להתפשר על איכות הרכב או השירות. מעבר לכך, חברתנו גם תבצע בעבורכם משא ומתן עם החברות הגדולות בתחום, זאת על מנת לוודא כי אתם תוכלו לקבל את הרכבים במחיר הנוח מכל.

אחד היתרונות הרבים שברכישתו של רכב מחברת ליסינג יהיה בעובדה כי לרוב, חברות אלו כוללות מגוון עצום של רכבים, כך שאין ספק כי תוכלו למצוא בהן את מבוקשכם. אך חשוב לזכור כי מומלץ יהיה להיעזר בשירותיה של חברת קארקוסט המנוסה, זאת על מנת לוודא כי אתם אכן זוכים ליהנות מהמחיר המשתלם והנמוך ביותר.

מכירת רכב מליסינג

חברות ליסינג רבות מעניקות לאנשים רבים את האפשרות לרכישת רכב מתקדם וחדיש במחירים המשתלמים ביותר. אך רגע לפני שאתם קופצים על האופציה הראשונה שראיתם, וודאו כי פניתם אל חברת קארקוסט על מנת להשלים מכירת רכב מליסינג במחירים הנוחים מכל. חברתנו מאפשרת לאנשים רבים מכל רחבי הארץ ליהנות מרכישתם של הרכבים המתקדמים ביותר, זאת במחירים הנמוכים מכל. בין אם רכב יד שנייה מליסינג או רכב חדש 0 ק"מ שניתן למצוא במחירים המשתלמים ביותר.

מכירת רכב מליסינג בראש שקט וללא דאגות

מכירת רכב מליסינג עלולה להעלות חשש מסוים בקרב אנשים רבים, האם הרכב תקין, האם המחיר לא גבוה מדי? על מנת להרגיע את כלל השאלות הללו ניתן יהיה לפנות אל חברתנו ולזכות בכל התשובות המדויקות והתכליתיות ביותר. חברתנו עובדת בשיתוף פעולה מזה תקופה ארוכה עם חברות הליסינג המובילות את התחום בארץ. כך שאין לכם מה לדאוג, יש מי ששומר עליכם ועל האינטרסים שלכם.

חברתנו תעשה את כל האפשרי על מנת לאפשר לכם ליהנות מן הרכבים החדישים והאיכותיים ביותר, זאת במחירים שאי אפשר להתחרות בהם. רכישתו של הרכב בעזרת חברתנו תעניק לכם את האפשרות לחסוך לעצמכם את כל כאבי הראש והמרדף אחר החברות השונות, כך שכל מה שנותר לכם לעשות זה לציין את הרכב הרצוי על ידכם או לפרט את הצרכים שלכם ואנו נסייע בבחירת הדגם המתאים ביותר לכם.

אנו בחברת קארקוסט מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברתנו כבר היום ולהבטיח את מציאתה של העסקה המשתלמת ביותר לרכישת הרכב החדש שלכם. חברתנו הרוויחה במשך פעילותה את תו אמון הציבור, זאת בעבודה קשה ובשמירה על יושר ואמינות בכל פעולה אל מול לקוחותיה ושותפותיה העסקיות. חברתנו תשמח לעמוד לשירותכם ולמצוא את הרכב הדרוש לכם במחירים המשתלמים והנוחים ביותר, זאת אפילו בעשרות אלפי שקלים פחות ממחיר היבואן.

רכב חדש מליסינג

רכב חדש מליסינג אינו חייב להיות חלום רחוק או מציאות שלא ניתן יהיה להגשים אותה. הודות לסיוע המקצועי של חברת קארקוסט תוכלו גם אתם ליהנות מרכישתו של רכב חדש במחיר המשתלם ביותר, זאת אפילו בעשרות אלפי שקלים פחות מהמחיר אשר מציע היבואן. זו ההזדמנות שלכם להתחדש ברכב החלומות שלכם, אין סיבה להמשיך ולנסוע ברכב שתמיד מציג בפניכם בעיות, מזגן שלא עובד, חלון שתמיד תקוע ואינספור בעיות על הכביש שהובילו אתכם לא פעם למוסך באמצע יום העבודה שלכם.

רכישת רכב חדש מליסינג מעולם לא הייתה פשוטה יותר!

אם תתבוננו לעומק, אתם יכולים לראות כי אנשים רבים בשנים האחרונות בוחרים דווקא ברכישת רכב חדש מליסינג. במידה ולא הכרתם את האפשרות, הרי שעכשיו אתם עומדים בפני עולם ומלואו של רכבי האיכות המובילים והחדישים ביותר, אשר עומדים לרשותכם לרכישה במחירים הנוחים והנמוכים ביותר.

כל שיהיה עליכם לעשות זה ליצור קשר עם חברתנו ולבחור את הרכב המועדף עליכם. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בבחירה גם במידה ואין אתם מבינים או מתמקצעים בתחום. מעבר לשלב זה, אנו מתחילים את העבודה הקשה. ביצוע של השוואות מחירים בין חברות הליסינג השונות בארץ, איתור החברה אשר מציעה את המחיר הנמוך ביותר, וכמובן, וידוא כי הרכב אשר תקבלו יהיה חדש ושלא נעשה בו שימוש קודם. זה הכל, בפעולה פשוטה ונוחה זו תוכלו להתחדש ברכב איכותי אשר עונה על כל צורך שלכם.

רכב חדש במחיר משומש

חשוב להבין כי רכישתו של רכב חדש מליסינג משמעותה כי אתם רוכשים רכב "יד שניה". הדבר אמנם יהיה מצוין ברישיון הרכב, אך אין הדבר אומר כי הרכב בו אתם בוחרים ברכב משומש אשר עשה אינספור קילומטרים על הכביש. נקודה זו הינה בירוקרטית בלבד ואתם תוכלו ליהנות מרכב חדש וחדיש אשר מציע את כל הפינוקים בהם אתם מעוניינים, זאת במחיר של רכב אשר כבר עבר דבר או שניים בחייו.