תכירו את DS - מותג הפרימיום של סיטרואן

יבואנית פיג'ו וסיטרואן בישראל - חברת לובינסקי - משיקה בישראל את DS, מותג היוקרה של סיטרואן. בהתחלה יוצעו בארץ 2 דגמים עם מחיר התחלתי של 120,000 ש"ח.

מאת: דני שמואלי | נכתב ביום חמישי 07 אפריל 2016

במהלך שהתחילו בסיטרואן לפני שנה והושלם השנה, דגם ה-DS הופרד ממותג האב סיטרואן ומשווק כעת כמותג עצמאי, בדומה ללקסוס של טויוטה ואינפיניטי של ניסאן. המשמעות של ההפרדה היא אולמות תצוגה נפרדים, צוות מכירות ייעודי וצוות שירות שיעניק שירות אישי לכל לקוח, וזה בשביל לתת את אותו רמת שירות ששאר מותגי הפרימיום מציעים. מעטפת השירותים תכלול בין היתר מנהל שירות לקוחות אישי, שירותי איסוף ושינוע לטיפולים ומבחני רישוי שנתיים, מוקד שיפעל 24 שעות ויספק מענה בתחומים שונים, שירותי דרך ללא עלות ועוד.

כרגע משווק בישראל שניים משלושת הדגמים המרכיבים את ההיצע הנוכחי של DS. ה-DS3 שיתחרה בסגמנט הסופר מיני פרימיום וכן DS4 הגדולה שמבקשת להוות תחליף לאודי A4 וב.מ.וו סדרה 3. המכונית השלישית ה-DS4 לאשווק בישראל עדיין מכיון והיבואן במו"מ מול היצרן לגבי השיווק שלה. שתי הגרסאות כוללות שש כריות אוויר, אך נטולות כל אביזרי בטיחות מתקדמים כמו מערכת בלימה אוטומטית המונעת תאונות עד 30 קמ"ש. זו מוצעת כחבילת אבזור בתוספת ריפודי עור למושבים בעבור 10,000 שקלים נוספים. 

לפי ההערכות של לובינסקי, היא תמכור עד סוף השנה בין 150 ל-200 רכבים, עם צפי שעד שנת 2020 המכירות יגיעו ל-1000 רכבים בשנה.