פולקסווגן טרנספורטר החדש נחת בישראל

פולקסווגן החלה לשווק את הדור השישי של המסחרית הותיקה שלה. היא תוצע בגרסאות מסחריות ונוסעים עם מספר רמות גימור ומנועים עם הספקים של בין 84 ל-204 כ"ס.

מאת: דני שמואלי | נכתב ביום רביעי 18 מאי 2016

לפני כשנה פולקסווגן הציגה את הדור החדש של הטרנספורטר - T6, ועכשיו הוא סוף סוף הגיע לישראל. הדגם החדש יחליף את הדור החמישי והמצליח של הטרנספורטר שב-11 שנים האחרונות נמכר ליותר מ-2 מיליון לקוחות.

הדגם החדש בעל עיצוב משודרג השומר על קווי העיצוב המוכרים של הדור היוצא, בתוך תא הנוסעים אנו מוצאים סביבת נהג מעודכנת, ששופר בכל הקשור לבידוד רעשים ואיכות חומרים והמראה המתקבל מודרני ומזמין יותר. הפלטפורמה גם כן משודרגת עם טכנולוגיות חדשות הכולל מערכות בטיחות מתקדמות ומנועים חדשים בתקן יורו 6 המחמיר.

הטרנספורטר T6 מוצע בשלל גרסאות: Panel van סגורה למשלוחים , Kombi לנוסעים ולמטען, Double Cab הכוללת תא נוסעים כפול עם ארגז פתוח מאחור, Caravelle - גרסת הנוסעים הרגילה עם אופציה של עד 9 מושבים ו-גרסה המפוארת Multivan. בנוסף, מוצע הטרנספורטר גם כרכב שלדה או עם ארגז מובנה ותא-נהג יחיד או כפול. בגרסאות הנוסעים בנוסף למערכות הבטיחות ועזרי הנהיגה הרגילים כמו ABS ובקרת יציבות ומשיכה יש מספר מערכות בטיחות מתקדמות דוגמת בקרת שיוט אדפטיבית, התראה על כלי רכב בשטח המת, מערכת התראה על אי שמירת מרחק או בלימה של הרכב מלפנים ועוד.

המחירים ינועו בין 234 אלף שקלים, ועד 410 אלף שקלים לגרסת המולטיוואן המאובזרת.