רנו קליאו - מתיחת פנים

רנו תציג בתערוכת פריז את מתיחת הפנים שהיא ביצעה בקליאו, הכוללת שינויים קלים בעיצוב החיצוני ותוספת להיצע המנועים. הדגם החדש צפוי להגיע לישראל לקראת חודש אוגוסט.

מאת: דני שמואלי | נכתב ביום חמישי 16 יוני 2016

הקליאו היא הדגם הנמכר ביותר של רנו והרבה בזכות זה שהיא אחת מהמכוניות היפות בסגמנט שלה. במתיחת פנים שהקליאו עוברת ניכר שרנו משתדלת להלך בין הטיפות, מצד אחד היא שומרת על המראה המוכר והאהוב ומצד שני היא מקבלת שינויים קלים בעיצוב החיצוני שמוסיפים למראה החדש והמודרני שלה. מלפנים, שבכה מוגדלת ומודגשת עם פגוש מנופח וספורטיבי יותר  ותאורת היום הועברה מהפגוש אל הפנסים הראשיים בחתימת תאורה התואמת את דגמי רנו העדכניים. מאחור זוכה המכונית לעיצוב מחודש ליחידות התאורה ובצידי הרכב נרשמים חישוקי גלגלים בעיצוב חדש.

הקליאו המשודרגת תוצע עם מנוע דיזל בנפח 1.5 ליטר שמספק 110 כ"ס, וגרסה מחוזקת של מנוע הטורבו-בנזין בנפח 1.2 ליטר שמספק 120 כ"ס.

מרנו נמסר שתא הנוסעים ישודרג עם חומרים מאיכות גבוהה שאינם מוכרים בסגמנט של הקליאו, והיא תוצע עם אבזור אופציונלי הכולל את מערכת המולטימדיה R-LINK החדשה של רנו, מצלמת נסיעה לאחור, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מערכת חניה אוטומטית, ומערכת שמע של bose.

כאמור הקליאו החדשה תוצג בתערוכת פריז ההולכת ומתקרבת, ומחברת קרסו, יבואנית רנו בישראל, נמסר שהדגם המשודרג יגיע לישראל לקראת אוגוסט.