וולוו XC90 Excellence הגיע לישראל

יבואנית וולוו בישראל, חברת מאיר, מוסיפה להיצע הדגמים שלה דגם מפואר במיוחד, את ה-XC90 Excellence. הדגם המוזכר הינו המפואר והיקר ביותר שוולוו אי פעם ייצרה והוא יתחרה בדגמים כמו פורשה קאיין, ריינג' רובר, מרצדס G CLASS ומזראטי לבנטה. הדגם ישווק במחיר של 689,000 ₪.

מאת: דני שמואלי | נכתב ביום שלישי 30 אוגוסט 2016

הגרסה הבכירה ביותר במשפחת ה-XC90 של וולוו - ה-Excellence - הגיע לארץ עם תג מחיר של 689,000 ₪. הדגם מצויד במערכת T8 ההיברידית פלאג-אין בהספק כולל של 407 כ"ס ומומנט מרבי של 65.2 קג"מ. הסוללה של הדגם מסוגלת לספק טווח נסיעה חשמלי של כ-42 ק"מ והתאוצה מ-0 ל-100 קמ"ש עומד על 5.7 שניות.
שורת המושבים השלישית הוצאה מהרכב, מה שאיפשר להזיז אחורה את זוג המושבים הנפרדים והמפנקים בשורה השניה לטובת מרווח ברכיים משופר. המושבים בעלי אפשרויות כוונון חשמליות, חימום, קירור ועיסוי, ומצוידים בזוג שולחנות מתקפלים, מעמדים לטאבלטים, מקרר, מחזיקי כוסות עם חימום וקירור וכוסות שמפניה ממותג הפאר Orrefors. המושבים מרופדים בעור משובח ותא הנוסעים בעל גימור מהודר של חיפויי עור ועץ עם חלקי קריסטל מגולפים.
 תא המטען קיבל בידוד משופר בדמות קיר עבה שמפריד בין תא הנוסעים לתא המטען, חלקה התחתון מפלדה המשודכת למרכב ובחלקה העליון מותקנת זכוכית רבודה בעובי 6 מ"מ לבידוד מושלם. האקסלנס מגיע עם צמיגים חדשים שאמורים להיות שקטים במיוחד ומצויד עם מערכת IONISATOIN לטיהור האוויר ונטרול ריחות בתא הנוסעים, תאורת אווירה ומערכת שמע של Bowers & Wilkins.