אסטון מרטין DB11 הגיעה לישראל עם תג מחיר של 2.35 מיליון שקלים.

האסטון מרטין מגיעה לישראל בגרסת השקה במסגרתה יש אלף רכבים בלבד וחתומה על ידי ד"ר אנדי פאלמר, מנכ"ל היצרנית.

מאת: דני שמואלי | נכתב ביום רביעי 18 ינואר 2017

לפני כעשרה חודשים, בתערוכת הרכב השנתית בז'נבה, הוצגה לראשונה האסטון מרטין DB11. החל מהשבוע החל שיווקו של הרכב גם בישראל וכבר בקרוב יסעו בכבישי ישראל מספר מצומצם מאוד של ה-DB11. אוטודיל, יבואנית אסטון מרטין לישראל, דיווחה כי במכירה המוקדמת נמכרו 5 רכבים ללקוחות ישראלים.

האסטון מרטין מצויידת במנוע V12 בעל שני מגדשי טורבו בנפח של 5.3 ליטר המייצר לא פחות מ-600 כ"ס ומומנט מירבי של 71.3 קג"מ. בזכות הנתונים הללו זמן ההאצה מעמידה של הרכב למאה קמ"ש עומד על 3.9 שניות בלבד והרכב ימשיך עד מהירות מקסימלית של 322 קמ"ש. המנוע ממוקם בחלקו האחורי של הרכב והמנוע משודך לתיבת הילוכים אוטומטית של ZF בעלת שמונה הילוכים.

הרכב בגרסת ההשקה המיוחדת מתהדר בחצאיות בגימור שחור מבריק, ג'נטים 20 אינץ', סמלי V12 בגימור כסוף, סבכות אוורור ולהבים של מכסה המנוע בגימור כסוף ועוד. בתוך הרכב ניתן יהיה למצוא מערכת שמע בת 13 רמקולים, מפתח חכם, מצלמות היקפיות, מערכת מולטימדיה, מחוונים מוקרנים ועוד.

כאמור, מחיר גרסת ההשקה החתומה על ידי מנכ"ל החברה תעלה 2,350,000 ש"ח כאשר לאחר מכירתן של 1000 היחידות הראשונות של גרסת ההשקה תצא גרסת הבסיס שעלותה מוערכת שתעמוד על שני מיליון שקלים.