פורד חושפת את מתיחת הפנים למוסטנג 2018.

המוסטנג עברה שינויים ושידרוגים בכל התחומים אך לצערנו לא נראה כי תגיע לארץ.

מאת: דני שמואלי | נכתב ביום שני 23 ינואר 2017

פורד חשפה את מתיחת הפנים שעשתה למוסטנג 2018 והציגה שידרוגים בכל החזיתות. המוסטנג תוצע עם שני מנועים כאשר היא נפרדת ממנוע ה-V6 בו צויידה המוסטנג בדורה הקודם. המנוע ה"פשוט" יותר הוא מנוע הטורבו 2.3 ליטר ואילו בגרסת ה-GT הבכירת יותקן מנוע 5 ליטר V8. בשתי הגרסאות תיבת ההילוכים היא אוטומטית בעלת עשרה הילוכים כאשר ישנה אופציה לתיבה ידנית בעלת שישה הילוכים. שאר נתוני הרכב נשארו חסויים כרגע ויופרסמו ככל הנראה בעתיד הקרוב.

בפורד עשו שידרוגים גם באגף הבטיחות ומעתה המוסטנג תוצע עם מערכת שמירה על נתיב, מערכת התראה על התנגשות, התרעה על אי שמירת מרחק ועוד. גם רמת האבזור שודרגה ונוסעי הרכב יהנו מלוח מחוונים וירטואלי 12 אינץ', שיקוף של הסמארטפון, הנעה מרחוק דרך הסמארטפון, נעילה ופתחית הרכב דרך הסמארטפון ועוד.

בכל הדגמים נעשו שידרוגים במתלי הרכב, בבלמים וישנם מוטות חדשים. כאופציה יהיה ניתן להוסיף מערכת בולמים אדפטיביים. כל אלו נוספו על מנת לשפר את התנהגות הרכב ולשפר את חווית הנהיגה של הנהג. מבחינה חיצונית נעשו מספר שינויים כאשר הבולטים שבהם הם שמעתה הרכב יהיה מצויד בפנסי LED, פגושים חדשים ומכסה מנוע חדש הנמוך בכ-20 סנטימטר מקודמו.