מתיחת פנים לניסאן אקס-טרייל.

ניסאן מציגה מתיחת פנים לרכב הפנאי הגדול ביותר שלה, השדרוג המשמעותי ביותר נעשה באגף הבטיחות.

מאת: דני שמואלי | נכתב ביום שני 05 יוני 2017

ניסאן חושפת את מתיחת הפנים של רכב הפנאי הגדול שלה, הניסאן אקס טרייל. במפרט הטכני לא נעשו שינויים והרכב עדיין יוצע עם מנוע ה-1.6 ליטר דיזל המייצר 130 כ"ס ומנוע ה-2.0 ליטר דיזל המספק 177 כ"ס. שני המנועים משודכים לתיבת הילוכים אוטומטית כאשר התיבה הידנית לא תגיע לארץ. לעומת זאת, נעשו שינויים באגף הבטיחות וניסאן ממשיכה לשמור על סטנדרט גבוה בתחום זה. הניסאן אקס טרייל יוצע עם בקרת שיוט אדפטיבית ומערכת אקטיבית לתיקון סטייה מנתיב, שילוב של שתי המערכות הללו מאפשרים לרכב לנסוע כמעט לבד עם התערבות מינימאלית של הנהג.

שינויים נוספים נעשו גם בעיצוב החיצוני של הרכב. חרטום ה-V-Motion בצורת ה-V ממוקם בגריל הקדמי זאת בנוסף ליחידות תאורה חדשות עם נורות  LED ופנסי ערפל מלבניים שיחליפו את העגולים מהדגם הקודם. גם בחלק האחורי של הרכב הותקנו נורות LED והפגוש מעוטר בכרום ועיצוב מחודש גם לחישוקי 17 ו-18 אינץ' המעטרים את הגלגלים.

בתוך תא הנוסעים נעשו שינויים קטנים בגלגל ההגה שקיבל תחתית שטוחה, איכות החומרים שודרגה ומחימום המושבים יהנו ברכב גם הנוסעים מאחור. ברמת הגימור הגבוהה, הטקנה, תותקן מערכת שמע בעלת 8 רמקולים של BOSS. הרכב צפוי להגיע להגיע לישראל לקראת סוף השנה הנוכחית.