טויוטה לנד קרוזר 2018 החדשה בישראל, החל מ- 299,000 ש"ח.

הלנד קרוזר החדש מתהדר בעיצוב חדש ומרשים ורשימת אבזור עשירה יותר.

מאת: דני שמואלי | נכתב ביום רביעי 14 פברואר 2018

יבואנית טויוטה לישראל, יוניון מוטורס, החלה בשיווקו של הלנד קרוזר החדש. הרכב התדש בעיצוב חדש, איכות חומרים משופרים ,אבזור ברמה גבוהה יותר ושימור של יכולות השטח. האכזבה המועטה היא באגף הבטיחות בו למעט בדגם המפואר ביותר לא נהנה הרכב ממערכות הבטיחות המתקדמות של טויוטה. כמובן שהלנד קרוזר ימשיך להיות מוצע בגרסה קצרה וגרסה ארוכה בעלת שבעה מושבים.

הלנד קרוזר יוצע רק עם מנוע הדיזל המוכר בנפח של 2.8 ליטר המייצר 177 כ"ס ומומנט מירבי של 45.9 קג"מ. אלו יאפשר לרכב להאיץ מעמידה למאה קמ"ש בזמן של 12.7 שניות והוא ימשיך עד מהירות מקסימאלית של 175 קמ"ש. צריכת הדלק, לטענת היצרנית, תעמוד על 13.3 ק"מ לליטר בגרסה הארוכה של הרכב ו-13.5 ק"מ לליטר בקצרה.

הלנד קרוזר החדש עבר עדכון בעיצוב החיצוני שלו והוא כעת עם מראה מודרני יותר והרכב ארוך במעט מהדגם היוצא. העדכון המרשים היותר נעשה בתוך תא הנוסעים. כל החומרים שודרגו לחומרים איכותיים יותר ובידוד הרעשים שודרג. גלגל ההגה חודש וברכב מותקנת מערכת המולטימדיה של טויוטה עם מסך 8 אינץ' ולוח מחוונים חדש 4.2 אינץ'.

רמת האבזור הבסיסית TS תוצע עם מפתח חכם, חישוקים קלים, מצלמת רוורס, בקרת אקלים מפוצלת ועוד. רמת האזור הבאה היא ה- select שתוסיף על אלו מדרגות צד, פני ערפל קדמיים, תארות לד חלקית, מערכת המולטימדיה של טויוטה עם מסך 8 אינץ' ועוד. ברמת הגימור luxury יהנו הנוסעים גם מחלון שמש, ריפודי עור, חימום וקירור של המושבים ועוד. רמת הגימור הגבוהה ביותר היא ה-limited עם חישוקים 18 אינץ', חלונות כהים, תאורה למדרגות צד, התרעה מפני התנגשות ובלימה אוטונומית בחירום, התרעת סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית ועוד.

לנד קרוזר החדשה מחירים:

טויוטה לנד קרוזר luxury חמישה מושבים שלוש דלתות - 299,000 ש"ח.

טויוטה לנד קרוזר TS שבעה מושבים - 319,900 ש"ח.

טויוטה לנד קרוזר luxury חמישה מושבים - 349,900 ש"ח.

טויוטה לנד קרוזר select שבעה מושבים - 354,900 ש"ח.

טויוטה לנד קרוזר luxury שבעה מושבים - 379,900 ש"ח.

טויוטה לנד קרוזר limited שבעה מושבים - 399,900 ש"ח.