הונדה חדשה 0 קילומטר, מהן האפשרויות?

הונדה hr-v אדומה

מהן האפשרויות השונות העומדות בפנינו בקניית הונדה חדשה, מה כדאי לדעת ומהם חלק מהדגמים המוצעים.

מאת: דני שמואלי | נכתב ביום שני 19 מרץ 2018

אם אתם מחפשים רכב חדש וברמה גבוהה כמו הונדה, עומדות בפניכם כמה וכמה אפשרויות. אם חשבתם לפנות ישירות אל היבואן, זו בהחלט אפשרות אך זו לא האפשרות היחידה. כבר מזמן יש חלופות לרכישת הונדה חדשה כמו הונדה 0 קילומטר ולהלן נדון בהן וגם נבין את היתרונות לעומת הונדה מיד שניה. כמו כן, נבדוק אילו דגמים נחשבים כיום למבוקשים ולמי הם מתאימים.

פנו ליבואן או לחברות הליסינג

מלבד פניה אל היבואן המורשה, ניתן למצוא רכבי הונדה חדשים גם בחברות הליסינג וגם בחברות כמו קארקוסט המשמשת ככח מיקוח חזק עבור הצרכן הסופי המעוניין לרכוש רכב מליסינג. אמנם החברות הללו מציעות גם רכבים יד שניה, אולם בהחלט ניתן גם למצוא הונדה חדשה מהניילונים. לעיתים, מציעות חברות הליסינג פתרונות מימון טובים כל כך, שאפילו מי שסבר כי יוכל להרשות לעצמו רק רכב מיד שניה יגלה כי רכב חדש לחלוטין נמצא בהישג יד. ניתן לבחור מסלולים תפעוליים, בעיקר ללקוחות עסקיים או ציי רכב אבל יש גם ליסינג מימוני שמאפשר חלוקה נוחה לתשלומים, בלי שצריך לבקש הלוואה מהבנק. עלינו להדגיש כי אנו ממליצים לערוך השוואת מחירים בין חברות הליסינג לפני קנייה וגם להיעזר בקארקוסט על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר לרכב ההונדה החדש שלכם. בהחלט ראוי לבחון הצעות נוספות מהיבואן או מסוכנות הרכב המורשית ורק אז להחליט.

יש אפשרות לטרייד אין

גם אצל היבואן, גם אצל סוכנות מורשית וגם בחברות הליסינג, כדאי לברר אודות הונדה 0 קילומטר עם אפשרות לטרייד אין. כאשר אפשרות כזאת עומדת לרשותכם, תוכלו ליהנות מרכב חדש לחלוטין, עם כל המכלולים, האלקטרוניים והמכאניים המושלמים מכל בחינה. כך ניתן להיפטר מהטרחה המרובה שבמכירת הרכב בשוק החופשי. לא צריך להתמודד עם רוכשים לא רציניים או עם בדיקות חוזרות ונשנות במוסך. זאת ועוד, רכב הונדה חדש מגיע אליכם עם אחריות מקיפה. זהו רכב אמין יותר, שחוסך לכם כסף בטיפולים השוטפים וגם נחשב להרבה יותר בטוח וחסכוני לעומת הדגמים הוותיקים.

הונדה משפחתית

אם מה שאתם מחפשים הוא דגם משפחתי, אתם בוודאי שואלים את עצמכם איזה דגם יהיה כדאי. רכב הונדה חדש למשפחה יהיה ללא ספק מודל 1.0 T. למרות שמדובר ברכב משפחתי, הוא בהחלט מרשים גם מבחינת ביצועים. על פי ההתרשמות שלנו, לא רק המידות החיצוניות מרשימות. גם המידות הפנימיות מאפשרות נוחות נסיעה עם תפעול נוח ויעיל. אם רוצים, ניתן אפילו לקפל את המושבים האחוריים וכך לקבל מרחב מפתיע לצרכי אחסון. ניתן להשיג את הרכב המצויד במיטב אמצעי הבטיחות, לרבות אמצעים מובנים להתראה לפני תאונה ופתרונות בטיחות אקטיביים, כדי שהנוסעים יהיו תמיד בטוחים.

הונדה לצעירים

הונדה ג'אז בגרסה החדשה הגיעה לא מכבר לישראל והיא בהחלט לא מאכזבת. זהו הרכב המתאים לצעירים ולצעירים ברוחם, זוהי אפשרות מעולה לכל מי שזקוק לרכב קומפקטי ומתאים גם כרכב שני למשפחה. למרות שהג'אז שייכת לרכבי המיני, ניתן בקלות להתרשם לטובה ממרחב הפנים אבל מה שבאמת מושך את העין זהו המראה השובב והאנרגטי. הדגם החדש מצויד במנוע משופר, צריכת דלק מעולה וביצועים מרגשים. גם דגם זה מצויד במערכת לזיהוי התנגשות מתקרבת, כי הבטיחות חשובה מכל.

הונדה לחובבי הפנאי

גם חובבי הפנאי והשטח לא יוצאים מקופחים עם אפשרויות כמו HR-V החדשה. בעולם זכה דגם זה לתשבחות מקיר לקיר וכעת, גם בישראל ניתן להיווכח בעוצמה, בביצועים ובמפרט המצוין. זהו הדגם המתאים לכל מי שמחפש נוכחות על הכביש ותא מטען מרווח. מצויד במיטב מערכות הבטיחות, לרבות ABS, בקרת יציבות, מערכת בלימה ייחודית, התראת חוסר אוויר בגלגלים ועוד. הכל, יש לציין,  במחיר של משפחתית.