כל מה שכדאי לדעת על רכישת רכב חדש 2021 מליסינג

תתחדשו! יצאתם עם רכב חדש

מחפשים רכב חדש? שמעת על רכישת רכב 2021 ב-0 ק"מ מליסינג או מפרטי? יונדאי, טויוטה, שברולט, סקודה, קיה ויצרני רכב רבים נוספים? ההערכות הן שבשנת 2020 נמכרו כ-40,000 כלי רכב בשיטת - "רכב חדש-0 ק"מ מליסינג". ברכישת רכבים אלה ניתן לקבל הנחות עד 30% ועד 100% מימון. האם זה כדאי? מה התוכניות המוצעות? האם זה מתאים לך?

מאת: דני שמואלי | נכתב ביום חמישי 03 יוני 2021

כיצד גם אתם יכולים להרשות לעצמכם רכב חדש 2021 עם אפס ק"מ?

בואו נשים את הדברים על השולחן - כולנו כאן כדי להשיג את הדיל המוצלח עבור עצמנו. אתם, כלקוחות פרטיים - מעוניינים להשיג את הרכב הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר, חברת CARCOST - מעוניינת למכור כמה שיותר מכוניות, וגם חברות הליסינג / יבואניות הרכב הרשמיות מעוניינות למכור כמה שיותר, כדי לצמצם את מלאי הרכבים שלהם. עכשיו, כשהכל גלוי, בואו נראה איך כל המטרות הללו חוברות יחד כדי להשיג לכם מבצעי רכב חדש בהנחה מקסימלית. הלהיט האחרון בתחום הוא רכבי אפס ק"מ יד ראשונה מליסינג.

נשמע טוב מכדי להיות אמיתי?
בואו נפרק את הדיל ונראה ממה הוא מורכב.

קיה ספורטאז' 2021 אפס קילומטר בהנחה של 19,405 ש"ח

                           *** קיה ספורטאז' 2021 0 ק"מ בהנחה של 19,405 ש"ח ***

איך זה עובד ואיזה כוחות פועלים כאן לטובת הרוכש הפרטי?

יותר ממחצית מכלי הרכב הנרכשים בישראל נרכשים על ידי חברות הליסינג. כוח המיקוח של חברות אלה מול יבואניות הרכב הוא גדול, ההנחות שהן מקבלות גבוהות יותר באופן ניכר מלקוח פרטי, והמבצעים שהן מקבלות על רכב חדש הם אטרקטיביים ביותר. הסיבות לכך הן בין השאר, התחזקותו של השקל בשנים האחרונות, שהגדילה את רווחיותן של יבואניות הרכב והכפילה פי כמה את טווח ההנחות (שכבר בעבר היה מכובד למדי) שחברות הליסינג נהנות מהן. סיבה נוספת היא מערכת יחסים מיוחדים בין חברת ליסינג מסוימת ליבואן שלעיתים מתרגמת להנחה בקנייה. 

** השאירו פנייה באתר ואנו נחזור אליכם במהרה! **

מהיכן מגיעים רכבי אפס ק"מ יד ראשונה?

בניגוד לספקנות הישראלית (שהיא מנת חלקנו) שמיד מחפשת את הקאץ', מדובר במכוניות חדשות לחלוטין, ולמעט במקרים נדירים, מפרט המכוניות המוצע זהה לחלוטין למפרט היבואן.

ובכ"ז, כיצד נוצר מצב כזה של רכבים עם אפס ק"מ מיד ראשונה?

מעת לעת, יבואנית הרכב מקבלת אוניה מלאה במכוניות, אותן היא מוכרת באופן שוטף ורציף לחברות הליסינג, כמו גם לאנשים פרטיים, לחברות, ארגונים ועסקים. לעיתים קרובות, משיקולים אסטרטגיים, חברות הליסינג הגדולות (אלבר, למשל) מתפקדות בעצמן כיבואניות הרכב, חברות הליסינג מעדיפות למכור מלאים מזדמנים בהנחות משמעתיות ולהתחדש במלאי חדש. מצב אפשרי נוסף למכירת רכב חדש על ידי חברת הליסינג הינו "גיול" (מלשון גיל). על פי החוק בישראל, על יבואנית הרכב למכור כל מכונית שהגיעה ארצה בתוך שנה שלמה מיום הייצור שלה. בחלוף פרק זמן זה, היא איננה יכולה למכור אותה כ"חדשה", אלא לבצע הליך גיול - כלומר רישום הרכב על שמה ומכירתו כמכונית יד שנייה. מהלך הגיול כרוך בהפסד כספי מסוים לחברה המחזיקה ברכב, וערכו של ההפסד מוערך באחוזים מסוימים מערכה של המכונית.

** השאירו פנייה באתר ואנו נחזור אליכם במהרה! **

מדוע מכירה כזו משתלמת ליבואנית הרכב, למרות ההורדה ממחיר המחירון?

רוב רוכשי המכוניות הפרטיות אינם מודעים לכך שההוצאה המשמעותית ביותר הנוגעת לרכישת רכב איננה הביטוחים או הטיפולים. ההוצאה הגדולה ביותר היא (לא תאמינו!) - ירידת ערכו של הרכב עם השנים. אמנם, זו איננה "הוצאה" במובן המקובל של המילה, ואותה לא חש מחזיק הרכב בכיסו מידי חודש (בניגוד לעלויות הביטוח או הטיפולים השונים), אבל היא מסתכמת בסכומים משמעותיים בכל חודש בתקופה בה הרכב מוחזק בבעלותו של האדם / הגוף. יבואניות הרכב לעיתים קרובות מעדיפות לשחרר מלאי קיים לחברות הליסינג גם בהנחות גדולות ולא "להיתקע" עם מלאי קיים ולספוג את ירידת הערך. 

כיצד משתלבת CARCOST בתמונה?

צריך להבין שבכל נקודת זמן יש לחברת ליסינג אחת את המחיר הטוב ביותר לרכב ספציפי. הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות - קניית של כמות רכבים גדולה מהנדרש, קנייה ביום ששער המטבע נוח, יחסים אישיים ועסקיים מיוחדים וכד'. הסיבה לא באמת משנה, אבל היא מביאה לתוצאה אחידה - תמיד יתקיים מצב בו חברת ליסינג אחת תציג רכבים ספציפיים למכירה במחיר טוב יותר מהחברות המתחרות בה. המשימה שלנו, ב-CARCOST, היא להגיע לאותו רכב ספציפי בחברה ה"נכונה", ובזכות העובדה ש-CARCOST קונה (ומוכרת) אלפי מכוניות בשנה, לנצל את כוח הקניה הזה כדי לנהל מו"מ מול חברות הליסינג המובילות. בשל תפקידה ביצירת שוק תחרותי בתחום הרכב, מצליחה CARCOST להציע ללקוחותיה את המחירים הטובים ביותר הקיימים כיום. אנחנו, אנשי קארקוסט, מאמינים ביצירת תחרות בשוק הרכב בישראל, ובמקרה הזה - הרווח כולו שלכם!

 

אז מה היא שורת הרווח התחתונה עבורכם?

רוצים מספרים?

בואו נדגים לכם את הכדאיות עבורכם בדוגמה:

נניח שהחלטתם לרכוש סיטרואן‬ ‫C3‬. המחיר אצל היבואן עומד (נכון ליוני 2021) על 104,990 ₪. לעומת זאת, עלות רכב כזה לפני רישוי באתר CARCOST תהיה 86,349 ₪ - הנחה של מעל 18,000 ₪. הנחה זו משתלמת יותר גם אם תצליחו לרכוש רכב מדגם זהה בן 3 שנים, שמחירו, גם אחרי ירידת הערך הנובעת מגילו, לא יגיע למחיר המשתלם בו אתם יכולים לרכוש את רכב חדש עם אפס קילומטרים דרך CARCOST.

ניתן למצוא הנחות גדולות אף יותר מהדוגמה לעיל (למשל, ההנחה על רנו גרנד קופה 0 ק"מ מגיעה ליותר מ-24,000 ₪ וההנחה על קיה אופטימה אפס ק"מ מגיעה לכמעט 40,000 ₪). יוצא מכך שגם כאשר ההנחה תהיה נמוכה יותר, העסקה עדיין משתלמת לכם יותר מקניית רכב חדש במחיר מלא אצל היבואן ובטוח שתשתלם הרבה יותר מקניית רכב בן שלוש.

** השאירו פנייה באתר ואנו נחזור אליכם במהרה! **

ומה עם אפשרויות המימון?

כמו חברות אחרות בתחום הרכב, גם CARCOST מציעה מספר אופציות מימון לרכב חדש, והן שונות מבחינת מבנהו של המימון ומבחינת אורכו של ההחזר. גם הריביות שגובה CARCOST נחשבות לנמוכות ולאטרקטיביות, יחסית לשאר החלופות. 
באתר CARCOST תוכלו לקבל אשראי מקוון בגובה של עד 100% ממחיר הרכב ופריסה של עד 100 תשלומים, מחברת מימון חוץ בנקאית השייכת לחברת כרטיסי אשראי ו/או מימון ישיר. אמנם, עלויות המימון מעל למספר תשלומים מסוים עלולות להיות מעט יקרות יותר מעלויות מימון בנקאי, אבל עלות זו עשויה להסתכם בעד עשרות שקלים בחודש, בזמן שאופציה זו מאפשרת לכם שלא לנצל את האובליגו עד תומו ולהשאיר את אופציית המימון הבנקאית ליום סגריר.
יתרון נוסף אשר קיים במימון דרך אתר CARCOST, היא אופציית הלוואת הבלון החלקי לפרק זמן של 5 שנים. זהו מבנה הלוואה בו לאורך תקופת ההחזר יתבצע תשלום חודשי של הריבית בלבד, ואילו בתום תקופת ההלוואה, יתבצע תשלום הקרן, בתוספת ההצמדה למדד המחירים לצרכן. כך, נוצר לכם מבנה מימוני שמניב תשלום חודשי נמוך במיוחד.

דיברנו על העובדות, דיברנו על הכדאיות, דיברנו גם על המימון, מה עכשיו?

עכשיו, נדבר על איך אתם מנצלים את זה לטובתכם!

לא תאמינו עד כמה תהליך רכישת רכב חדש, אפס ק"מ דרך אתר CARCOST הוא פשוט וקל. מאחר ובקארקוסט מאמינים ביצירת תחרות בשוק הרכב בישראל, אנו נעשה הכל על מנת שהתהליך יהיה קל, נגיש ומהיר ככל שניתן.

אם יש לכם שאלות שעדיין לא ענינו עליהן, תוכלו לבקר בדף השאלות והתשובות באתר שלנו, או, לחילופין, תוכלו למלא פנייה באתר בכל עמוד עסקה ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם.

אוקיי, הכל מובן, איך ממשיכים מכאן? 

כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הרכב המועדף עליכם, ולשריין את המחיר באמצעות הזמנת שובר באתר (ראו צילום המחשה) או בטלפון 077-5066126. 

                                             ** צילום המחשה - תהליך הזמנת שובר **

לאחר הפנייה, נציג אישי מטעם החברה ילווה אתכם לאורך תהליך הרכישה והמימון (אם נדרש לכם כזה).