רכב במימון מלא

רכב במימון מלא, חברת קארקוסט מעניקה לכם את האפשרות שבבחירת רכב חדש שלא נעשה בו שימוש לבין רכבי יד שניה במצב מעולה גם במידה ואתם מעוניינים בעזרה במימון הרכב החדש שלכם, נשמח לעמוד לשירותכם בכל ולספק את המענה והייעוץ הנדרש לשם בחירת הרכב המתאים לכם ביותר.

מאת: דני שמואלי | נכתב ביום חמישי 25 יולי 2019

בעוד אנשים רבים חולמים על רכישתו של רכב אשר ישמש אותם למשך השנים הבאות, לא מעטים מהם עלולים לדחות את הרכישה שוב ושוב לאור העובדה כי לא מצליחים לעמוד בעומס הכלכלי של רכישה זו. כיום, חברת קארקוסט מעניקה לכם את האפשרות לרכישת רכב במימון מלא על ידי הבנק או על ידי חברת מימון ישיר, זאת במגוון של מסלולי מימון בהתאמה ליכולת הכלכלית ולצרכים שלכם.

רוכשים רכב במימון מלא בלי לקום מהכיסא

העולם המודרני בו אנו חיים מעניק לנו כיום לבצע גם את העסקאות החשובות ביותר מהבית. כך למעשה ניתן יהיה להיעזר באתר של חברת קארקוסט ולרכוש את הרכב שתמיד רציתם במחירים המשתלמים ביותר. וכעת גם במידה ואתם זקוקים לאפשרויות מימון לביצוע העסקה, הרי שניתן יהיה ליהנות מרכישתו של רכב במימון מלא גם באתר. לרשותכם עומדים מגוון מסלולי מימון אטרקטיביים אשר כוללים אף אפשרות לפצל את התשלום עד ל – 100 תשלומים או אפשרות להלוואת בלון בחלק מהמסלולים.

סדר הפעולות של רכישת הרכב וקבלת המימון הוא פשוט למדי:

  1. היכנסו לאתר ובחרו את הרכב בו אתם מעוניינים.

  2. השלימו את ההזמנה באתר וציינו כי אתם מעוניינים בקבלת מימון.

  3. לאחר ביצוע ההזמנה תקבלו מייל בו יהיה עליכם למלא בקשה למימון, זאת בצירוף המסמכים הנדרשים.

  4. בתוך זמן קצר, חברתנו תקבל אישור מחברת המימון ותודיע לכם על כך.

  5. בתוך 1-3 ימים יחתימו אתכם על מסמכי הלוואה.

  6. לאחר העברת הכסף לחברת הרכב, תוכלו לקבל את הרכב שהזמנתם.

מכאן והלאה יהיה עליכם לוודא כי אתם עומדים בהחזרי ההלוואה המפורטים, חשוב לציין כי אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

חברת קארקוסט מעניקה לכם את האפשרות שבבחירת רכב חדש שלא נעשה בו שימוש לבין רכבי יד שניה במצב מעולה. נשמח לעמוד לשירותכם בכל ולספק את המענה והייעוץ הנדרש לשם בחירת הרכב המתאים לכם ביותר.

רכב בתשלומים

רכישת רכב בתשלומים זו ללא ספק אחת האפשרויות הנפוצות ביותר למימון של מכונית חדשה. משפחות, רווקים ואפילו עסקים מוצאים את עצמם מנצלים את האפשרות הנהדרת הזו, ומצליחים ליהנות מהרכב החדש שלהם בעודם ממשיכים לשלם עליו במהלך התקופה הקרובה. אז גם אם אתם לא מחזיקים בהון לתשלום מלא על הרכב בפעם אחת, אין סיבה לדאגה. חברת קארקוסט תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע באפשרויות מימון שונות אשר כוללות גם את פריסת התשלום על הרכב שבחרתם למספר תשלומים.

קניית רכב בתשלומים

בעבר הלא כל כך רחוק אנשים רבים נאלצו לחסוך במשך חודשים ואף שנים ארוכות לשם גיוסו של ההון הנחוץ להם לשם רכישת רכב. אך כיום חברות האשראי מעניקות לכל כך רבים מאיתנו לשלם גם על המוצרים היקרים יותר במספר תשלומים, זאת על מנת לאפשר לנו ליהנות מן המוצר, ולשלם עליו במהלך התקופה הבאה. אפשרות זו לפיצול התשלום מעניקה לאנשים רבים את האפשרות שלא לקרוס תחת עול ההוצאות הכבדות, ופשוט להמשיך ולנהל את החיים בשגרה ללא שינויים קיצוניים בהוצאות החודשיות.

בחיים של היום, במיוחד בישראל, אין זה מציאותי בעבור אנשים רבים להוציא סכומי עתק באופן מיידי ולשלם אותם בעבור כל מוצר שהוא, לרבות רכב. בחירה בפריסה לתשלומים של עלות המכונית, תעניק לאנשים רבים מרווח לנשימה אשר כל כך זקוקים לו. אין צורך להמתין מספר שנים עד לאגירת הסכום לשם רכישת הרכב, כיום תוכלו לפצל את התשלום בעת הרכישה וליהנות מן הרכב כבר מהרגע הראשון.

נעזרים במקורות מימון חיצוניים

גם במידה ואתם מעוניינים בעזרה במימון הרכב החדש שלכם, חברת קארקוסט תשמח לעמוד לרשותכם ולסייע במציאת גורמי מימון המתאימים לכם, זאת דרך הבנק וחברת מימון ישיר. חברתנו הגיעה להסכמים שונים עם הגורמים הללו, כאשר ההסכמים האלו נועדו לאפשר לכם לקבל מגוון של מסלולי מימון אשר יעזרו לכם לרכוש את הרכב הנחוץ לכם בקלות ובצורה המהירה ביותר.