רכבים יד ראשונה

רכבים יד ראשונה, חברת קארקוסט מקפידה על הענקת השירות והייעוץ המקצועי האמין והאדיב ביותר, והוכיחה את נאמנותה ללקוחותיה אשר מגולמת בתו אמון הציבור. אנו מקפידים על טיפול מקצועי בכל לקוח ולקוח ומעניקים לכל אדם אשר מחפש את הרכב החדש שלו את היכולת ליהנות מהרכבים החדישים ביותר במחירים הזולים ביותר.

מאת: דני שמואלי | נכתב ביום חמישי 25 יולי 2019

חברת קארקוסט מעמידה בפניכם את האפשרות לרכישת רכבים יד ראשונה מחברות הליסינג המובילות בישראל. אין סיבה היום לשלם ביוקר על אותם הרכבים של היבואנים השונים בשעה שניתן יהיה לבצע עסקה משתלמת הרבה יותר ולבחור באותו הרכב החדש רק בעלות נמוכה בהרבה. חברתנו מקפידה על הענקת השירות והייעוץ המקצועי האמין והאדיב ביותר, והוכיחה את נאמנותה ללקוחותיה אשר מגולמת בתו אמון הציבור. אנו מקפידים על טיפול מקצועי בכל לקוח ולקוח ומעניקים לכל אדם אשר מחפש את הרכב החדש שלו את היכולת ליהנות מהרכבים החדישים ביותר במחירים הזולים ביותר.

למה כדאי לרכוש רכבים יד ראשונה מליסינג?

אנשים רבים מעדיפים רכישה של רכב חדש על פני משומש, זאת לאור העובדה כי לא תמיד יתגלו כלל הבעיות ברכב יד שניה. אך חשוב להבין כי בעת פניה אל חברתנו אתם תוכלו לרכוש רכבים יד ראשונה מחברות ליסינג, דבר אשר אמנם יהפוך אתכם למחזיקי יד שניה ברכב, אך אין הדבר אומר כי הרכב עצמו משומש.

חברות הליסינג השונות בכל רחבי הארץ רוכשות את הרכבים מהיבואנים באופן סיטונאי, דבר המקנה לכם הנחה משמעותית. חלק מן הרכבים הללו הם שומרים בצד למטרת מכירה, כאשר הודות להנחה שקיבלו, כעת יכולים להציע בעלות נמוכה יותר מהיבואן. הרכבים הללו עומדים בצד ואין נעשה בהם שימוש, דבר האומר למעשה כי הם אכן חדשים, ורק נרשמים כבעלות נוספת ברישיון הרכב.

עושים את המשא ומתן בעבורכם

חשוב להבין כי רק בעת פנייה אל חברת קארקוסט אתם יכולים ליהנות מהמחירים הנמוכים והמשתלמים ביותר לרכב בו אתם מעוניינים. זאת לאור העובדה כי חברתנו מנהלת משא ומתן קבוע וקשוח עם חברות הליסינג המובילות בארץ. כך אנו מגיעים למחירים אשר נמוכים אפילו יותר ממה שהחברה יכולה להציע בכוחות עצמה. צרו קשר עם חברתנו עוד היום והבטיחו לעצמכם את הרכבים החדשים והאיכותיים ביותר במחיר שלא יקרע לכם את הכיס.