אז מה זה בעצם רכב 0 ק"מ?

בתוך כל שיטות הקנייה שיש היום לרכב, יש צורך לעשות סדר. במאמר זה נסביר מה זה בדיוק "0 ק"מ" ואיך נעזור לכם ב-CarCost לבחור את הדיל המשתלם עבורכם.

מאת: דני שמואלי | נכתב ביום שלישי 14 יולי 2020

הרבה אנשים שצרכים לקנות רכב מתחילים ל"טבוע" בתוך המידע הרב ובתוך סוגים שונים שיש היום לקנות רכב. חדש מייבואן? ליסינג? פרטי? תפעולי? טרייד אין? 0 ק"מ? על מנת לנסות ולעשות סדר, נסביר היום על תהליך הרכישה של רכב 0 ק"מ ומה "קרקוסט" עושה בתוך תהליך זה.

אז בואו נתחיל בהתחלה. חברות הליסינג בישראל קונות כמחצית מהרכבים החדשים הנמכרים בישראל. כלומר, הלקוחות שקונים הכי הרבה רכבים מיבואני הרכב הם חברות הליסינג.  מכיוון שחברות הליסינג הם לקוחות כל כך גדולים, אז כמו בכל שוק, הם מקבלים הנחות גדולות על הרכבים שהם קונים. הנחות שמגיעות גם לעשרות אלפי שקלים על כל רכב. אלו כמובן הנחות שלקוח בודד שמגיע לייבואן לא יוכל לקבל בגלל כח הקנייה החלש מאוד שלו ביחס לחברות הליסינג.

אז מה זה "0 ק"מ"? חברות הליסינג מציעות למכירה חלק מן הרכבים אותם הם קנו לפני שהם בכלל עלו לכביש. כלומר, הלקוח קונה רכב חדש לחלוטין אבל הוא לא קונה אותו מהייבואן אלא מחברת ליסינג. הלקוח יקבל רכב "0 ק"מ" כאשר השינוי הוא שהמוכרת היא חברת ליסינג ולא ייבואן. כמובן שהרכב מגיע גם עם אחריות ייבואן שלא נאבדת בתהליך קנייה זה.

אז למה צריך את קרקוסט? או, שאלה טובה! כפי שאמרנו חברות הליסינג מקבלות הנחות גדולות מאוד מהייבואנים, הנחות של עשרות אלפי שקלים לרכב. תפקידנו הוא לדאוג שההנחה שחברות הליסינג מקבלות תועבר בסופו של דבר ללקוח. איך אנחנו עושים את זה? מצויין, עוד שאלה טובה. אנחנו מנצלים את כח הקנייה של הלקוחות שקונים דרכנו ועם כח זה אנחנו ניגשים לחברות הליסינג. אנחנו מנהלים מול חברות הליסינג הגדולות בישראל משא ומתן על היצע הרכבים שלהם ואת המחיר הטוב ביותר שקבלנו אנחנו מעלים לאתר ובכך הלקוחות שלנו נהנים מהמחיר הנמוך ביותר שיש בשוק לאותו הרכב.

דוגמאות? יאללה! 

 אז מה נותר? לחפש באתר את הרכב המתאים עבורכם ופשוט להנות מההנחה הגדולה שלנו. יש התלבטויות? מוזמנים להשיאר פרטים או להתקשר אלינו 077-50-66-126 והמומחים שלנו יעזרו לכם למצוא את הדיל המשתלם ביותר עבורכם.