עלות אחזקת רכב

עלות קניית הרכב אינה העלות המשמעותית ביותר עבור קונה רכב, חדש או יד שנייה. לעיתים עלות הבעלות הכוללת של מכונית חדשה עם נתוני צריכת דלק מצויינים, תהיה נמוכה מזו של רכב יד שניה שצריכת הדלק שלו אינה טובה. במקרים אחרים, רכב יד שנייה, עם קילומטרז' סביר, יכול להיות זול משמעותית מרכב דומה חדש. השוואת עלות הבעלות הכוללת של המכוניות תתן את התמונה הרלוונטית ביותר לרוכש אוטו חדש או יד שנייה.

אתם מתחבטים בין כמה מכוניות? לא בטוחים אם כדאי לכם לרכוש אוטו חדש או יד שנייה? שמעתם על תוכניות ליסינג פרטי ואינכם יודעים בדיוק מה זה? ובעיקר - אף פעם לא יכולתם לדעת בכמה באמת מסתכמות העלויות החודשיות של האוטו שלכם ו/או של המכוניות שבאות בחשבון מבחינתכם כאוטו הבא שלכם?

CARCOST מזמינה אתכם להצטרף למהפכת המחירים בענף הרכב בישראל. קארקוסט מציעה את מבצעי 0 ק"מ הזולים בישראל יחד עם מבחר הרכב הגדול ביותר. מעתה באפשרותכם לרכוש רכב חדש במחיר יד שניה. באתר תוכלו לראות בפירוט את כל נתוני הרכב כך תוכלו להשוות בין הרכבים כדי להחליט מה הרכב המתאים לכם ביותר. אתם לא צריכים לתהות יותר "כמה עולה להחזיק רכב?" לכל רכב יש מחשבון מימון שיעזור לכם לחשב את אפשרויות המימון העומדים לרשותכם, עם מגוון מסלולים משתלמים.

היכנסו עכשיו לעשרות עסקאות 0 ק"מ עם הנחות ענקיות, מסלולי מימון מגוונים ומשתלמים ושירות אמין ומקצועי.

התקשרו 077-50-66-126 או השאירו פרטים
המלצות